Bezpieczeństwo uczniów Wymagania edukacyjne Szkolny Program Wychowawczo - Profilaktyczny - projekt Wychowanie do życia w rodzinie (wdż) Egzamin ósmoklasisty - dostosowania Bezpieczny internet Kolędy Projekt Zielona szkoła - Radków 15-19 kwietnia 2024 Uczniowie przewlekle chorzy w szkole.

Bezpieczeństwo uczniów

Obecnie trwa trzeci tydzień roku szkolnego. Uczniowie coraz lepiej radzą sobie z obowiązkami szkolnymi po wakacjach. W celu poprawy bezpieczeństwa uczniów w szkole zostały wprowadzone następujące rozwiązania:

• wprowadzono dodatkowy dozór przy drzwiach wejściowych do szkoły w czasie, kiedy uczniowie kończą lekcje (od 11.20 do 14.20),
  • drzwi wejściowe główne są zamykane o godzinie 14.20, aby wejść do szkoły należy skorzystać z dzwonka przy drzwiach,
  • drzwi wejściowe od strony zachodniej (przy wejściu do szatni) są zamykane o godzinie 9.00. Drzwi są otwierane na czas wyjścia uczniów ze szkoły.
  • wprowadzono "kartę informacyjną dotyczącą powrotu dziecka do domu po zakończonych lekcjach", na której rodzic określi sposób powrotu dziecka ze szkoły. Karty wypełniają rodzice uczniów klas I-IV, a w pozostałych klasach ci rodzice, których dzieci dojeżdżają autobusem ze szkoły do domu, pozostają na świetlicy lub nie mogą samodzielnie wracać do domu. Proszę zwrócić uwagę, że na kartach należy wpisać godzinę odjazdu autobusu z przystanku po lekcjach. Wypełnione i podpisane karty należy przekazać wychowawcy klasy do dnia 25 września 2023 r.

Karta_informacyjna_dotyczaca_powrotu_dziecka_do_domu_po_zakonczonych_lekcjach.docx

Karta_informacyjna_dotyczaca_powrotu_dziecka_do_domu_po_zakonczonych_lekcjach.pdf