CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM Prezentacja biblioteki urodziny  Kubusia Puchatka - impreza czytelnicza Klub Przyjaciół Książki SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW KĄCIK DLA RODZICÓW UCZNIOWIE POLECAJĄ ZOSTAŃ NASZYM SZKOLNYM POETĄ !! KSIĘGA TWÓRCZOŚCI UCZNIÓW SPOTKANIA AUTORSKIE BIBLIOTEKA POLECA CIEKAWOSTKI Z CZASOPISM... ...ale to już było...2009 rok ale to już było... 2012/2013 ale to już było ... rok szkolny 2014/2015 ...ale to już było...rok 2015/2016 SUKCESY CZYTELNICZE NASZYCH UCZNIÓW

SPRAWDZONKSIĄŻKA

PRZECZYTAŁEM I POLECAM INNYM !

PRZECZYTAJ, BO WARTO!

SAM SPRAWDZIŁEM

Hania Humorek bardzo mnie wciągnęła.

Moim zdaniem jest to najlepsza książka jaką czytałam. Jest bardzo dużo części tej książki,  chciałabym przeczytać je wszystkie.

Oceniam książkę Hania Humorek na 5/5.

Mia  KL. 4

"Stowarzyszenie wędrujących dżinsów" to najlepsza moim zdaniem książka w bibliotece, w tej książce jest mowa o dżinsach i o przyjaciółkach, które założyły klub, w którym się spotykały przy świecach...

Ale więcej już nie opowiadam, żebyście miały wielką frajdę, czytając ją w weekend.

Miłego czytania!

Weronika KL. 4

ZACHĘCAMY INNYCH UCZNIÓW DO REKLAMOWANIA SWOICH ULUBIONYCH KSIĄŻEK!