Filia Pawlikowice 2023-2024

Aktualne wydarzenia - styczeń 2024

“Jeden dzień w roku to zbyt mało,

by okazać Wam miłość,

wdzięczność i życzliwość.

Tak wiele by Wam się powiedzieć chciało,

lecz słów nie znajdujemy”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.

W dniu 25.01.2024r. w sali teatralnej w Pawlikowicach odbyła się wspaniała uroczystość. Licznie przybyli goście mieli okazję podziwiać dzieci w specjalnie przygotowanym programie artystycznym. Przedszkolaki przygotowały występy dla swoich babć i dziadków. Widoczne było ogromne zaangażowanie wśród wszystkich milusińskich.

Dzieciaki włożyły w przygotowania dużo serca. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki, składały życzenia i tańczyły. Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Na zakończenie uroczystości przedszkolaki zaśpiewały fragment piosenki "Wszystkiego najlepszego" i wręczyły swoim babciom i dziadziusiom upominki. Wszyscy byli bardzo wzruszeni. Czas spędzony na wspólnej zabawie minął bardzo szybko. Dzieci sprawiły wiele radości tak wspaniałym i ważnym gościom, jakimi są dziadkowie. To był dzień pełen wzruszeń, wrażeń i uśmiechów. I za rok znów się spotkamy z naszymi miłymi dziadkami.

Koncert kolęd w nowej hali sportowej w szkole w Mietniowie

12 stycznia odbyl się koncert kolęd w szkole w Mietniowie, na który zaprosił wszystkich Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł.

Dzieci z naszego przedszkola też wzięły udział w tej pieknej uroczystości. Zaprezentowaliśmy pastorałki: "Była noc", "Świeć gwiazdeczko", "Pastorałka od serca do ucha" i "Bosy pastuszek".

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy przybyli razem z dziećmi na tą uroczystość.