Kolędowanie w nowe hali sportowej naszej szkoły Ślubowanie i Pasowanie Pierwszoklasistów Kwiaty cebulowe Projekt edukacyjny EKOSZKOŁA Dni dodatkowo wolne od zajęć Wycieczka w Góry Stołowe i do Pragi Kalendarz roku szkolnego Godziny dostępności - konsultacje dla uczniów i rodziców Lekcja ekologii w Solnym Mieście klasy 7a Sprzątamy Laskowiec - Wolontariat Szkolny Podziękowania za cebulki kwiatowe Spotkanie z poetką i malarką Beatą Świszcz. I miejsce w koszykówce dziewcząt 3x3 Zagospodarowanie terenu wokół szkoły Tydzień Uczniowskiej Supermocy Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy. #Szkoła Pamięta Poczuj chemię do fizyki Kampania Pomarańczowej Wstążki Patriotyczne śpiewanie w Wieliczce Wsparcie dla Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. Warsztaty kulinarne Ochrona dzieci i młodziezy Aktywność sportowa rodziców z dziećmi Tydzień Europejski Tydzień Mózgu Warsztaty przyrodnicze Kwitnące rabaty Sukces naszej uczennicy

Wsparcie dla Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci.

Jak corocznie w naszej szkole  w okresie przedświątecznym  zorganizowaliśmy  akcję charytatywną mającą na celu wsparcie  potrzebujących.  Szkolny Wolontariat   wspólnie z Samorządem Uczniowskim za zebrane środki zakupił artykuły sanitarne, zabawki, kosmetyki potrzebne do pielęgnacji dzieci w Małopolskim Hospicjum dla Dzieci.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe  oraz wszystkie rzeczy materialne,  które zostały przyniesione do szkoły przez uczniów i rodziców dla  Małopolskiego Hospicjum dla dzieci w Krakowie.

Po niżej zamieszczamy podziękowanie dla wszystkich, którzy włączyli się w tą szlachetną akcję.

Jesteśmy również wdzięczni  nauczycielom, którzy jak co roku wspierają kilkoma paczkami szkolnej szlachetnej paczki  potrzebujące rodziny.

Dzięki pracy społecznej  zmieniamy perspektywę życia ludzkiego, doceniamy to co mamy. Poprzez pomoc innym stajemy się sami lepsi, radośniejsi, otwarci na potrzeby innych, rozwijamy własną wrażliwość.

A przecież w wychowaniu o to najbardziej mamy zabiegać o -  wychowanie dobrego człowieka.