Kolędowanie w nowe hali sportowej naszej szkoły Ślubowanie i Pasowanie Pierwszoklasistów Kwiaty cebulowe Projekt edukacyjny EKOSZKOŁA Dni dodatkowo wolne od zajęć Wycieczka w Góry Stołowe i do Pragi Kalendarz roku szkolnego Godziny dostępności - konsultacje dla uczniów i rodziców Lekcja ekologii w Solnym Mieście klasy 7a Sprzątamy Laskowiec - Wolontariat Szkolny Podziękowania za cebulki kwiatowe Spotkanie z poetką i malarką Beatą Świszcz. I miejsce w koszykówce dziewcząt 3x3 Zagospodarowanie terenu wokół szkoły Tydzień Uczniowskiej Supermocy Wybory do Młodzieżowej Rady Gminy. #Szkoła Pamięta Poczuj chemię do fizyki Kampania Pomarańczowej Wstążki Patriotyczne śpiewanie w Wieliczce Wsparcie dla Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. Warsztaty kulinarne Ochrona dzieci i młodziezy Aktywność sportowa rodziców z dziećmi Tydzień Europejski Tydzień Mózgu Warsztaty przyrodnicze Kwitnące rabaty Sukces naszej uczennicy

Ślubowanie i Pasowanie Pierwszoklasistów

W piątek 20 października w naszej szkole odbyło się ślubowanie oraz pasowanie uczniów klas pierwszych. W uroczystościach uczestniczyli licznie zgromadzeni rodzice oraz zaproszeni goście. Pierwszoklasiści przedstawili przygotowany program artystyczny po czym złożyli uroczyste ślubowanie. Występy uczniów bardzo podobały się rodzicom i zaproszonym gościom. Uczniowie wykazali się umiejętnościami recytatorskimi, muzycznymi i tanecznymi. Aktu pasowania dokonała Pani Agnieszka Szczepaniak - wiceburmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Panem Tomaszem Machnikiem - kierownikiem w Wydziale Szkół i Przedszkoli. Radane Rady Miejskie w Wieliczce - Panie Joanna Kordula, Małgorzata Przetaczek i Elżbieta Sendor przygotowały dla pierwszaków miłe prezenty. Pani Renata Popiołek - dyrektor Przedszkola w Mietniowie przekazała swoim wychowankom, a obecnie uczniom pierwszej klasy, upominki. Wszyscy życzyli uczniom radości i sukcesów w szkole.