Filia Pawlikowice 2022/2023

Aktualne wydarzenia - luty 2023

„W karnawale wszyscy urządzają bale.

To tradycja bardzo stara,

strojów pięknych, co niemiara.

Niech się bawią duzi, mali

zgromadzeni na tej sali.”

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Zgodnie z tradycją w dniu 12 lutego 2023 r. w naszej placówce odbył się bal karnawałowy. Dzieci z wszystkich oddziałów przedszkolnych wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki Elsy, wróżki, piratów, czy strażaków, pojawiły się również różne zwierzęta. Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Zabawę prowadził wodzirej. Przedszkolaki uczestniczyły w konkursach i zabawach z nagrodami. Zwycięzcy konkursów otrzymali drobne słodkie upominki. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Każda grupa miała możliwość zapozować do pamiątkowego zdjęcia.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów.

Zimowe zabawy na śniegu

Zoomba na zajęciach popołudniowych