Godziny dostępności – konsultacje dla uczniów lub rodziców
Rodziców prosimy o wcześniejsze umawianie się na spotkanie przez dziennik elektroniczny lub telefonicznie.
Uczniowie umawiają się bezpośrednio z nauczycielem.
Dopuszcza się możliwość realizacji godziny dostępności w innym terminie po uzgodnieniu z nauczycielem
Lp. |
Imię i nazwisko nauczyciela |
Rodzaj zajęć |
Konsultacje dla uczniów |
miejsce |
Konsultacje dla rodziców |
1 |
Robert Bębas |
Technika 4ab- 6ab |
Wtorek 7.00 – 8.00 |
gabinet dyr. |
wtorek 7.00 – 8.00 |
2 |
Aleksandra Cisoń |
Klasa 1a |
Piątek 12.30 – 13.30 |
s.26 |
Ostatni poniedziałek miesiąca 17.00-18.00 |
3 |
Katarzyna Bednarz |
Klasa 3b |
Piątek 11.30 – 12.30 |
s.23 |
Ostatni piątek miesiąca |
4 |
Edyta Dańda |
n-l wspomagający |
Środa 11.30 – 12.30 |
s.23 |
Ostatnia środa miesiąca 16.00 – 17.00 |
5 |
Renata Dziedzic |
Klasa 1c |
Wtorek 12.15 – 13.15 |
s.27 |
Wtorek 12.15 – 13.15 |
6 |
Agnieszka Dziedzic |
Klasa 3c |
Piątek 12.15 – 13.15 |
s.21 |
Ostatni wtorek miesiąca 18.00 – 19.00 |
7 |
Małgorzata Przybylak |
Klasa 2b |
Czwartek 12.30 – 13.30 |
s.25 |
Ostatni poniedziałek miesiąca 7.45 – 8.45 |
8 |
Małgorzata Rdułtowska |
Klasa 2a |
Czwartek 12.15 – 13.15 |
s.24 |
Środa 7.45 – 8.45 |
9 |
Agnieszka Stachura-Bębas |
Klasa 3a |
Środa 12.30 – 13.30 |
s.22 |
Środa 12.30 – 13.30 |
10 |
Małgorzata Windak |
Klasa 1b |
Czwartek 12.15-13.15 |
s.20 |
Czwartek 12.15-13.15 |
11 |
Wioletta Wzorek-Nowak |
j.angielski 1abc – 3ab |
Poniedziałek 13.25-14.25 |
Pokój naucz. |
Poniedziałek 13.25-14.25 |
12 |
s.Cyryla D.Kramek |
1abc |
Pierwszy i trzeci wtorek 12.15 – 13.15 |
Pokój naucz. |
Pierwszy i trzeci wtorek 12.15 – 13.15 |
13 |
ks.Krzysztof Szary |
3abc, 4ab |
Wtorek 12.30 – 13.30 |
Pokój naucz. |
Wtorek 12.30 – 13.30 |
14 |
Agnieszka Arendarczyk |
Chemia, biologia, WDŻ |
Piątek od 7.00 – 8.00 |
s.17 |
Ostatni piątek miesiąca |
15 |
Lucyna Daniec |
Matematyka 4b, 5a, 5b, 8a |
Środa od 7.00 – 8.00 |
Pokój naucz. |
Ostatni poniedziałek miesiąca 16.00-17.00 |
16 |
Elżbieta Fraś |
Matematyka 7b, 8b |
Środa lub czwartek od 7.00 |
s.6 |
Ostatni czwartek miesiąca 17.00 – 18.00 |
17 |
Magdalena Frydrych |
j.polski 5a, 6a, 7a, 7b, 8b |
Środa od 7.00 – 8.00 |
Pokój naucz. |
Środa od 7.00 – 8.00 |
18 |
Karol Gamoń |
w-f 4a, 5b, 6a, 7b, 8a |
Czwartek 13.25 – 14.25 |
Pokój naucz. |
Ostatni czwartek miesiąca 13.25 – 14.25 |
19 |
Elżbieta Gawęda |
j.angielski 6a, 6b, 7a, 8a |
Czwartek 14.10 – 15.10 |
Pokój naucz. |
Ostatni czwartek miesiąca 13.25 – 14.25 |
20 |
Marta Halama |
Geografia 5ab-8ab, |
Środa 7.00 – 8.00 |
s.13 |
Ostatni czwartek miesiąca 17.30 – 18.30 |
21 |
Bożena Jaworska |
Pedagog specjalny |
Poniedziałek 14.15 – 15.15 |
Gabinet pedag. |
Poniedziałek 14.15 – 15.15 |
22 |
ks.Kamil Kędzior |
Religia 2ab, 5ab, 6a |
Poniedziałek 12.30 – 13.30 |
Pokój naucz. |
Poniedziałek 12.30 – 13.30 |
23 |
Elżbieta Kopytek |
psycholog |
Wtorek 14.30 – 15.30 |
Gabinet pedag. |
Wtorek 14.30 – 15.30 |
24 |
Małgorzata Kotaba |
Wf 4b, 5a, 6b, 7a, 8b |
Wtorek od 7.00 – 8.00 |
Pokój naucz. |
Wtorek od 7.00 – 8.00 |
25 |
Ewa Powałka |
Matematyka 4a, 6a, 6b, 7a |
Środa 14.15 – 15.15 |
Pokój naucz. |
Ostatnia środa miesiąca 14.15 – 15.15 |
26 |
Małgorzata Przetaczek |
Plastyka 4ab – 7ab |
wtorek 7.00 – 8.00 |
s.2 |
Czwartek 14.10 – 15.10 |
27 |
Beata Kula |
Wychowawca w świetlicy |
Czwartek 15.30 – 16.30 |
Pokój naucz. |
Czwartek 15.30 – 16.30 |
28 |
Henryka Ptak - Sudoł |
Historia 4ab- 8ab |
Wtorek 14.20 – 15.20 |
Pokój naucz. |
Wtorek 14.20 – 15.20 |
29 |
Elżbieta Rogusz |
Informatyka 4ab – 8ab |
druga środa miesiąca 15.15-16.15 |
s.16 |
Ostatnia środa miesiąca 15.15-16.15 |
30 |
Agnieszka Zawiślan - Śnieżko |
Wos 8ab |
Czwartek od 7.30 |
Pokój naucz. |
Czwartek od 7.30 |
31 |
Małgorzat Tatara |
j.angielski 4ab, 5ab, 7b, 8b |
Wtorek 13.25 – 14.25 |
s.18 |
Ostatnia środa miesiąca 15.15 – 16.15 |
32 |
Agnieszka Wiktorowicz-Korcz |
j.niemiecki 7ab – 8ab |
Poniedziałek od 7.30 |
Pokój naucz. |
Poniedziałek od 7.30 |
33 |
Michał Jaglarz |
j.polski 4b, 6b, 8a |
Drugi i czwarty piątek miesiąca 13.25 – 14.25 |
s.15 |
Drugi i czwarty piątek miesiąca 13.25 – 14.25 |
34 |
ks.Stanisław Bożętka |
Religia 6b, 7ab, 8ab |
Wtorek od 15.05 |
Pokój naucz. |
Wtorek od 15.05 |
35 |
Katarzyna Urban |
j.polski 4a, 5b |
Drugi i czwarty czwartek miesiąca 7.00-8.00 |
Pokój naucz. |
Drugi i czwarty czwartek miesiąca 7.00-8.00 |
36 |
Monika Książkiewicz |
pedagog |
Ostatnia środa miesiąca 15.00-16.00 |
Gabinet pedag. |
Ostatnia środa miesiąca 15.00-16.00 |
37 |
Agnieszka Szpala |
EDB 8a, 8b |
Piątek 7.30 |
Pokój naucz. |
Piątek 7.30 |