Ślubowanie uczniów klas pierwszych Informacje dla rodziców uczniów klasy pierwszej od 1 września 2021. "Noc w szkole" - nowa szkoła, nowe możliwości Klasa 5a w Obserwatorium Astronomicznym w Niepołomicach Klasa 5a z wizytą w Domu Jana Matejki Informacje dla rodziców 10.09.2021 Korzystanie z dziennika elektronicznego Szkolna wycieczka do OPN Noc w szkole - klasa 6a Tydzień Uczniowskiej SuperMocy Dzień otwarty w Szkole w Mietniowie Paweł - nasz reprezentant w Młodzieżowej Radzie Miejskiej w Wieliczce Dziękujemy!!! Kampania Pomarańczowej Wstążki Dzień Pluszowego Misia INSPIRACJE NAUKOWE 2022 Wielicka Karta Ucznia KULIG 2022 Sukcesy sportowe Koło Wolontariatu znowu w akcji Tydzień dla Mózgu Wiosenna przerwa świąteczna Dni dodatkowo wolne od zajęć lekcyjnych Dzień Ziemi Wycieczka do Szczawnicy Egzamin ósmoklasisty 2022 Tekstowa podstrona Tekstowa podstrona

Dzień otwarty w Szkole w Mietniowie

Zakończył się pierwszy etap rozbudowy Szkoły w Mietniowie. Wielu mieszkańców, którzy już nie mają dzieci w wieku szkolnym, pragnęło zobaczyć jak teraz wygląda szkoła. Dlatego w sobotę 16 października 2021 r. zorganizowano dzień otwarty, aby wszyscy mogli odwiedzić szkołę i zobaczyć w jakich warunkach obecnie uczą się dzieci. Przy tej okazji zorganizowano również imprezy towarzyszące tj. Bieg Rodzinny – Mietniów 2021, kiermasz ciast i możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia w fotobudce. Przygotowania do tego przedsięwzięcia rozpoczęto kilka tygodni wcześniej. Nauczyciele w salach szkolnych przygotowali okolicznościowe zabawy i prezentacje. Samorząd Uczniowski przygotował akcję promocyjną „No Promil – No Problem”. Uczniowie zachęcali kierowców do odpowiedzialności i nieużywania alkoholu. Poprosiliśmy Pana Burmistrza o pomoc i partnerstwo w realizacji imprezy. Dzięki temu otrzymaliśmy okolicznościowe medale oraz puchary dla zwycięzców w biegu rodzinnym. Rada Rodziców zadbała o pyszne domowe ciasta. Straż Miejska z Wieliczki i strażacy z Chorągwicy oraz rodzice pomagali zabezpieczać trasę biegu. Rodzice zorganizowali również loterię dla uczestników biegu.

Łącznie wystartowało ponad 180 zawodników, a w całej imprezie wzięło udział kilkaset osób.  Na boisku szkolnym odbyło się uroczyste podsumowanie biegów i dekoracja zwycięzców. Każdy zawodnik otrzymał medal , dyplom i mógł wykonać zdjęcie na podium. Długo będziemy jeszcze wspominać wspaniałe momenty radości. Wszystkim był potrzebny ruch na świeżym powietrzu i chwile wzruszeń.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, uczniom, rodzicom, Panu Burmistrzowi, Straży Miejskiej, OSP Chorągwica,  którzy pomagali z realizacji przedsięwzięcia pod nazwą „Dzień Otwarty w Szkole w Mietniowie.

Fotografie udostępnił Pan Krzysztof Podraza - dziękujemy