Wspieramy Marcela Sprzątanie Świata Zielona Szkoła - Rymanów-Zdrój Dodatkowe dni wolne od zajęć lekcyjnych Pomoc psychologiczno - pedagogiczna Dyżury pedagoga i psychologa Święto Edukacji Narodowej ,,Zielona Szkoła" klasa 8 - Bardo Śląskie Wycieczka klas 2 i 4 Kampania Pomarańczowej Wstążki Warsztaty tworzenia wiązanek z okazji święta zmarłych. Gminne obchody 101 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości Obchody 11 Listopada w szkole XIII Bieg Niepodległości Dzień Patrona Szkoły Mikołajkowa Noc w Szkole Wspólne wykonywanie ozdób świątecznych. Kampania Społeczna No Promil No Problem Warsztaty przyrodnicze Spotkanie opłatkowe Auschwitz- Birkenau w Oświęcimiu - klasa VIII Dziękujemy!!! Akcja - Zbieramy zużyte baterie - podsumowanie

Warsztaty tworzenia wiązanek z okazji święta zmarłych.

Z okazji zbliżającego się święta zmarłych  w naszej szkole pojawiła się niepowtarzalna okazja, aby własnoręcznie wykonać wiązankę. Myśląc o nieobecnych bliskich, chcieliśmy dać im coś od siebie, niepowtarzalnego. Jedynego bo zrobionego przez nas. Do wyboru duża lub mała, sztuczna, mieszana lub z żywych kwiatów. To był bardzo kreatywnie spędzony czas, to również doskonały trening wyobraźni przestrzennej, poznawania dostępnych materiałów, użytych środków do osiągnięcia zadawalającego efektu. To również ciekawe zajęcia dla rodziców z dzieckiem aby jego głowy nie zaprzątały inne obce zwyczaje świętowania w tym wyjątkowym dla nas Polaków czasie. Bardzo dziękujemy rodzicom. Uczniom i nauczycielom za udział.                             To było kolejne spotkanie z cyklu ,,Zrób to sam” – nasze tradycje i zwyczaje. Wcześniej wykonywaliśmy  palmy wielkanocne i wianki na oktawę Bożego Ciała.                                                                                                                                                      A oto  efekty tego spotkania.