Rekrutacja uzupełniająca Potwierdzenie woli przyjęcia do oddziałów przedszkolnych Potwierdzenie woli przyjęcia do klasy I Nagłówek

Rekrutacja na rok 2017/2018

Potwierdzenie woli przyjęcia do klasy I

Zgodnie z zasadami rekrutacji, w budynku Szkoły Podstawowej w Mietniowie została wywieszona lista dzieci zakwalifikowanych do klasy I na rok szkolny 2017/2018.

Wszystkie dzieci zgłoszone przez rodziców, mieszkających w obwodzie szkoły, zostały zakwalifikowane.

Wszystkie wnioski rodziców, mieszkających poza obwodem szkoły zostały rozpatrzone pozytywnie.

Obecnie prosimy o potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do klasy I w nieprzekraczalnym terminie do 24 maja 2017 r.

Do Szkoły w Mietniowie należy dostarczyć uzupełnione oświadczenie.

OSWIADCZENIE_woli_przyjecia_dziecka_do_klasy_pierszej_2017-2018.docx

Brak potwierdzenia woli w tym terminie jest równoznaczny z rezygnacją  z miejsca w klasie pierwszej naszej szkoły.